Bursa Beyaz Eşya Servisi
Arçelik Beko Servisi Bursa Osmangazi

Arçelik Beko Servisi Bursa Osmangazi

0224 250 1606

Bursa nın tüm semtlerine hizmet veren beyaz eşya tamir servisimiz Arçelik beko marka her türlü cihazın özelliklede Arçelik Çamaşır makinası servisi, Arçelik Beko Buzdolabı servisi, Arçelik Bulaşık makinası Servisi, Beko Kombi Klima Servisi tamiri, Arçelik Klima Bakımı Servisi hizmetlerini tüm konya geneli haftanın 7 günü kesintisiz sunmaktadır.

Bursa Arçelik ve Beko Markaları türkiyede en fazla satışı yapılan beyaz eşya markalarıdır. Bu Kadar çok tercih edilmesinin en önemli sebebi fiyatı ve geniş tamir servisleri olmasıdır.

Beyaz Eşyalar en çok arıza veren cihazlardır. Arıza durumunda tek Servisi ve Tamir fiyatları cıhazı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli hususlar arasında yer almakta.  

Biz Bursa Osmangazi geneli her model arçelik beko marka cihazlarına teknik destek sunmaktayız. Haftanın her günü bize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir. Beyaz Eşya tamircisi ustalarımızdan dataylı servis ücreti bilgisi ve tamir fiyatı bilgisi için telefon numarası ile ulaşabilissiniz.

Önemli Not: Tamirinde kullandıgımız yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. TAMİR sonrası servis fişinizi alınız ve 1 yıl mutlaka saklayınız.

Yıllık kombi bakımı yapılır.

Servis Hizmetlerimiz
Etiket : osmangazi arçelik servisi, osmangazi bursa beko servisi, osmangazi borsa arçelik beyaz eşya servisi

Diğer Markalarımızı Görmek İstermisiniz.

bursa ikinci el eşya alanlar bursa evden eve nakliyat